TŘÍKARTÁČOVÝ PODLAHOVÝ DRHNOUCÍ STROJ TE 38-48

There are no translations available.

 

 
alt alt 
 

Kompletní specifikace

Jedná se o víceúčelový stroj na čištění podlah, nabízí bezkonkurenční výkon a snadné použití. Protirotace tří kotoučů poskytuje efektivní úklid těžko dostupných čistících povrchů. Tří kartáčový mechanismus je vybaven řemenovým rozvodem hnací síly. Tímto způsobem může být dosaženo silného tlaku (přítlaku), kterým lze silně a kvalitně čistit ve všech směrech, hluboko do mezer, spár nebo nerovností v dlažbě. Systém je vhodný jak na beton, na protiskluzovou dlažbu, tak na širokou škálu koberců.

Protirotace tří kotoučů a hlavy stroje vyrovnává planetový rotační chod stroje.

Ani za nejtěžších podmínek stroj nevybočuje a je snadno ovladatelný.Možnost použití kartáčů i padů.Model stroje atestován v ČR v roce 1992.

Protirotace tří kotoučů vyrovnává točivý moment, takže stroj i za nejtěžších podmínek nevybočuje a snadno se ovládá, obsluha se na ovládání stroje nemusí soustředit

system prenosu

Stabilita stroje umožňuje univerzální použití pro všechny druhy technologií :


- leštění podlah - měkké kartáče - pady
- drhnutí všech druhů podlah - kartáče silon - pady tvrdé
- šamponování silně znečištěných koberců - kartáče silikon
- odstraňování vysokých vrstev našlapané mastné špíny - kartáče drátěné
- krystalizace mramorových podlah - pady


Změna technologie záměnou kotoučů.

Vysoká účinnost, pohyb každého bodu na kartáči lze zaznamenat jako dráhu cykloidální
kotálnice, takže působí v celé pracovní šířce stroje. Dochází k čištění všech nerovných míst (spáry v dlažbě, broková protikluzná dlažba apod.), u koberců dochází k promývání vlasu současně ze všech stran a napřímení sešlapných vláken. Při leštění podlah nezanechávají kotouče stopy po rotačním pohybu. Trvalou vysokou účinnost zajišťuje také stálá kolmost štětin kartáčů k podlaze změnou směru otáčení. Kartáče i jemné se neslehnou.

Zařízení je vybaveno nádobou na čistou vodu, ale je třeba vybavit kartáči, nebo mycími pady (není zahrnuto v ceně). Dodávají se vždy v počtu 3 kusy. Cena jednoho kartáče a padu jak na tvrdý tak na měkký povrch je 1.500,-Kč bez DPH. Skelet stroje je vyroben v nerezovém provedení.

 
Název výrobku Pohon

Velikost

kartáče

(cm)

Otáčky

kartáče

(ot./min.)

Plocha

(m2/hod)

Přítlak

(g/cm2)

Hmotnost

(kg)

Hlučnost (Db)
TE 38-48 230 V 38 cm 620 1.500 45 38 60

Pro Více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštívit internetovou stránku:           

-> Tříkartáčový stroj TE 38

 

PRO VAŠI NEJVĚTŠÍ SPOKOJENOST U STROJŮ V PROFI PROVEDENÍ JE NUTNÁ ODBORNÁ, TECHNICKÁ KONZULTACE S PRODEJCI.

 Možnosti využití: 

  • Obecní sály - slouží k odstranění težko našlapaných nečistot jedinečným tříkartáčovým systémem. Možnost použití kartáče či daleko účinější černé pady. odstranění nadrhnuté špíny vysavačem. Rozleštění vosku na parketách měkkými pady bílé barvy.
  • by Advertise"> Hotelyalt penziony, lázně - denní využití stroje v prostorách kuchyně. Stroj zmýdelnatí pomocí alkalické chemie. Živosčišný tuk vznikající při práci tímto nedochází k zanešení lapolů. Způsob odstranění : tlak H2O, vysavač.

          Speciální práce - při náhlém zašpinění podlahových krytin ( koberce, lina, dlažby) je               možno ihned využít naší sadu strojů.

          Čištění celého areálu při celkové, nebo lokální odstávce. Za objednání čistící firmy si               účtujou 15,- Kč/m2 a výše. Návratnos sady našich strojů v ceně 40.000,- Kč je rychlá.

Plovárny, wellnes - stroj čistí skvělým způsobem za pomocí kartáčů a vhodné chemie zažloutlou dlažbu v okolí bazénů. odstranění a) vysavačem b) odstříknutím tlakovým strojem do filtrace.

Vedlejší menu