NOVÝ PRODEJNÍ E-SHOP ČISTÍCÍCH SYSTÉMŮ NA INTERNETU

There are no translations available.

1. března 2014 jsme spustili nový e-shop

                                   

 

                                           www.wap-treservis.cz

 

E-shop www.wap-treservis.cz jsme připravili na základě Vašich podnětů a v tuto chvíli na něm stále intenzivně pracujeme tak, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší nabídku čistících systémů na internetu. V nejbližších dnech budeme dále rozšiřovat množství sortimentu, který pro Vás máme v síti NILFISK ALTO a připravovat i speciální nabídky pouze pro zákazníky e-shopu.

 

head1

 

O Nilfisk-ALTO

Vapka-O6

Nilfisk-ALTO je značka koncernu Nilfisk-Advance. Nilfisk-Advance vyrábí uklízecí techniku přes 100 let a je jedním z vedoucích světových výrobců profesionální úklidové techniky.

Naše sídlo je v Dánsku a máme pobočky ve všech hlavních Evropských zemích, Severní Americe a Asii. Naše výrobní závody se nachází v Maďarsku, Číně, Itálii, USA, Singapure, Dánsku a Německu.

Dodáváme vysokotlaké čističe, vysavače a stroje pro čištění podlah pro polnohospodářské, automobilové a průmyslové společnosti, úklidové společnosti a soukromé zákazníky.

V Nilfisk-ALTO se soustředíme na inovace a růst. Věříme ve vytváření a udržování dlouhotrvajících vztahů s našimi zákazníky, dodavateli a zaměstnanci.

Naše vysoká úroveň servisovatelnosti snižuje náklady na údržbu a tím celkové náklady na čištění. Jestliže potřebujete výrobek z komerční řady, nebo z více průmyslové řady, zajisté naleznete dokonalý produkt ve smyslu čistícího výkonu, ergonomie a snížených nákladů na čištění v nabídce Nilfisk-ALTO.

 Vedlejší menu